Boğaz’da intihar girişimi trafiği

Sabah saatlerinde işyerlerine ulaşabilmek için yollara koyulan İstanbullular bu kez de köprüde intihar girişimi yüzünden oluşan trafiğe takıldı.

Avrupa yakasından Anadolu’ya geçişte 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün korkuluklarına çıkan bir vatandaş trafiğin aksamasına neden oldu. Emniyet güçlerinin şahsı ikna çalışmaları ise yaklaşık 2 saattir devam ediyor.

Anadolu’dan Avrupa’ya geçişlerde de her iki köprüde trafik açısından durum farksız. FSM ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün trafiği Ataşehir’e kadar ulaşmış durumda.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir